کلیک کنید
کلیک کنید
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله : زنای چشم ها نگاه حرام است - نهج الفصاحه ، حدیث 1704
آشتی با خدا و تصمیم بر ترک همیشگی محرمات، همیشه ممکن است
.
لذت طلب باشیم اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا ًخانمی به دفتر نهضت سوادآموزی تلفن کرد و گفت: آقای قرائتی!
پسرم مفقودالاثر شده و پسر دیگری ندارم، هر وقت به خیابان می روم و بدحجابی می بینم، دلم خون می شود.
شما در تلوزیون بگویید: اگر از قیامت نمی ترسید، دل ما را خون نکنید.

+ نوشته شده در  سه شنبه 25 مرداد1390ساعت 17:49  توسط م.ف.  | جوان خيلي آرام و متين به مرد نزديك شد و با لحني موأدبانه گفت:

ببخشيد آقا! من مي‌تونم يه كم به خانوم شما نگاه كنم و لذت ببرم؟


مرد كه اصلا توقع چنين حرفي را نداشت و حسابي جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا در رفت و ميان بازار و جمعيت، يقه جوان را گرفت و عصباني، طوري كه رگ گردنش بيرون زده بود، او را به ديوار كوفت و فرياد زد:

مرديكه عوضي، مگه خودت ناموس نداري... غلط میکنی تو و هفت جد آبادت، خجالت نمي‌كشي؟

جوان امّا، خيلي آرام، بدون اينكه از رفتار و فحش‌هاي مرد عصبي شود و عكس‌العملي نشان دهد، همانطور مؤدبانه و متين ادامه داد:
خيلي عذر مي‌خوام فكر نمي‌كردم اين همه عصبي و غيرتي بشين، ديدم همه بازار دارن بدون اجازه نگاه مي‌كنن و لذت مي‌برن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگيرم كه نامردي نكرده باشم ... حالا هم يقمو ول كنين، از خيرش گذشتم

مرد خشكش زد ...
همانطور كه يقه جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زير چشمي زنش را برانداز كرد......
+ نوشته شده در  سه شنبه 25 مرداد1390ساعت 17:48  توسط م.ف.  | سید الدین محمد عوفی در الجوامع الحکایات مینویسد در ان وقت که در بصره برقعی خروج کرد و جماعتی از زنگیان و اوباش بر او جمع امدند و او دست گشاده کرد و مال و جان مردم را به زنگیان بخشید اعین بن محسن از زنگیانی بود که بر برقعی مسلط شده بود روزی ان جماعت برفتند و در بصره دختر علویه ای را بگرفتند و بیاوردند و خواستند که با وی نزدیکی کنند برقعی ایشان را باز نتوان داشت ان دختر گفت برقعی مرا از دست زنگیان بستان تا تو را دعایی تعلیم کنم که شمشیر بر تو کار نکند و هیچ شمشیری تو را کارزار نباشد برقعی دختر را خواند و گفت ان را به من بیاموز دخترک گفت دعایی هست اما تو چه دانی که این دعا مستجاب است یا نه نخست شمشیر را بر من بیازمای با تمام توانت بر من با شمشیر ظربه ای وارد کن تا مطمئن شوی انگاه قدر دعا را بدانی برقعی شمشیر را بر دخترک راند و ان دخترک جا در جا در خون افتادو از دنیا رفت برقعی پشیمان شد و فهمید که غرض ان دخترک برای حفظ عفت بوده است تا بر او زنا نرود و همه انها از عملشان پشیمان شده و بر او افرین گفتند

منبع:http://bgomnam.tk

+ نوشته شده در  سه شنبه 25 مرداد1390ساعت 17:44  توسط م.ف.  | چه شود ای گل نرگس، با تو دیدار کنم


جان و اهل و هستی ام، بر تو گرفتار کنم


روزه ی هجر تو از پای بینداخت مرا


کی شود با رطب وصل تو افطار کنم .
+ نوشته شده در  سه شنبه 25 مرداد1390ساعت 17:24  توسط م.ف. http://s2.picofile.com/file/7116357846/291827_146903762061915_100002268775058_278293_7347448_n.jpg

به‌منظور بررسي حجاب برتر؛ چادر در كلام رهبر معظم انقلاب، بخش‌هايي از بيانات ايشان بازنشر داده مي‌شود:
مردم ما چادر را انتخاب كردهاند. البته ما هيچ وقت نگفتيم كه «حتماً چادر باشد، و غيرچادر نباشد.» گفتيم كه «چادر بهتر از حجاب‌هاى ديگر است.» ولى زنان ما مىخواهند حجاب خودشان را حفظ كنند. چادر را هم دوست دارند. چادر، لباس ملى ماست. چادر، پيش از آنكه يك حجاب اسلامى باشد، يك حجاب ايرانى است. مال مردم ما و لباس ملى ماست.

20/7/1373
بيانات مقام معظم رهبرى در ديدار گروهى از خواهران پرستار، به مناسبت «ولادت حضرت زينب»(س)
---------------
به نظر ما، بحث‌هايى كه درباب پوشش زن مىشود، بحثهاى خوبى است كه انجام مىگيرد؛ منتها بايد توجه كنيد كه هيچ بحثى در اين زمينههاى مربوط به پوشش زن، از هجوم تبليغاتى غرب متأثر نباشد؛ اگر متأثر از آن شد، خراب خواهد شد. مثلاً بياييم با خودمان فكر كنيم كه حجاب داشته باشيم، اما چادر نباشد؛ اين فكر غلطى است. نه اينكه من بخواهم بگويم چادر، نوع منحصر است؛ نه، من مىگويم چادر بهترين نوع حجاب است؛ يك نشانهى ملى ماست؛ هيچ اشكالى هم ندارد؛ هيچ منافاتى با هيچ نوع تحركى هم در زن ندارد. اگر واقعاً بناى تحرك و كار اجتماعى و كار سياسى و كار فكرى باشد، لباس رسمى زن مىتواند چادر باشد و - همانطور كه عرض كردم - چادر بهترين نوع حجاب است.
شما خيال كردهايد كه اگر ما چادر را كنار گذاشتيم، فرضاً آن مقنعهى كذايى و آن لباس‌هاى «و ليضربن بخمرهنّ على جيوبهنّ»(6) و همانهايى را كه در قرآن هست، درست كرديم، دست از سر ما بر مىدارند؟ نه، آنها به اين چيزها قانع نيستند؛ آنها مىخواهند همان فرهنگ منحوس خودشان عيناً اينجا عمل بشود؛ مثل زمان شاه كه عمل مىشد. در آن زمان، زن اصلاً پوشش و حجابى نداشت؛ حتّى در اينجاها وقتى نوبت به اين كارها مىرسد، بىبندوبارى خيلى بيشتر هم مىشود؛ كمااينكه در زمان شاه، بىبندوبارىيى كه در همين شهر تهران و بعضى ديگر از شهرهاى كشور ما بود، از معمول شهرهاى اروپا بيشتر بود! زن معمولى در اروپا، لباس و پوشش خودش را داشت؛ اما در اينجا آنطورى نبود. آنطور كه ديده بوديم و شنيده بوديم و مىدانستيم و مناظرى كه از آن وقت الان جلوى نظر من هست، انسان واقعاً حيرت مىكند كه چرا بايستى اينگونه بشود؛ كمااينكه در خيلى از كشورهاى متأسفانه عقبماندهى مسلمان و غيرمسلمان هم همينطور است. بنابراين، بايد بدقت و با نهايت كنجكاوى و بدون اغماض، مسائل ارزشى را رعايت كرد.
4/10/1370
بيانات در ديدار با اعضاى شوراى فرهنگى، اجتماعى زنان،(1) جمعى از زنان پزشك متخصص، و مسؤولان اولين كنگرهى حجاب اسلامى، به مناسبت ميلاد حضرت فاطمهى زهرا(س)

------------------------------​------------------------------​------------------------------​-------------

حضرت آيِةالله خامنه ای تهاجم فرهنگی را هجوم يك مجموعه‍‌ی سياسی يا اقتصادی به بنيان‌های فرهنگی يك ملت برای دستيابی به مقاصد شوم سياسی دانستند و افزودند: ريشه كن كردن فرهنگ ملی از طريق فراگير كردن بی بند و باری، عياشی و هرزگی در ميان يك ملت هدفی است كه دشمنان درپی تحقق آن هستند. به‌طور مشخص دوران رضاخان سرآغام تهاجم فرهنگی در كشور ماست و بزرگ‌ترين قدمها به نفع فرهنگ غرب و در حقيقت در جهت سلطه ی غرب بر ايران در همين دوران بر داشته شد و با اين بهانه كه زن با چادر نميتواند عالم و دانشمند شود و درفعاليتهای اجتماعی شركت كند، چادرها را از سر زنان برداشتند. اما در عين حال دردوران رضاخان و پسرش هرگز به عموم زنان اجازه ی شركت فعالانه در حركتهای اجتماعی و سياسی داده نشد و آن روزی كه زنان ايران، وارد ميدان مبارزه و صحنه ی فعاليتهای اجتماعی و سياسی شدند و كشور را با دست توانای خود به پيش بردند، چادر به سر كردند.

21/5/1371
ديدار نويسندگان، صاحبنظران و كاركنان رسانه های گروهی

------------------------------​------------------------------​-----------------

شما ببينيد الان چقدر خرج مىكنند و زحمت مىكشند، براى اينكه حجاب را در دنيا از بين ببرند؛ كشورهايى كه خودشان را مهد آزادى هم مىدانند، مىبينيد كه چه مىكنند براى مبارزه با حجاب. حالا همه آن تشكيلاتى كه با حجاب مبارزه مىكنند يك طرف، اين خواهر ورزشكارِ مؤمن و دخترِ جوانِ ما كه با حجاب اسلامى و لباس محجّب - يا با چادر يا با آن شكل زيباى ارزشى - جلوِ دوربين‌هاى دنيا ظاهر مىشود و نشان مىدهد كه به اين ارزش پايبند است و اين صحنه در همه دنيا منعكس مىشود، اين يك طرف ديگر؛ او در واقع با اين كار، همه آن تبليغات را خنثى مىكند.
14/7/1383
بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامىدر ديدار با ورزشكاران شركتكننده در المپيك و پارالمپيك

------------------------------​------------------------------​------------------------------​------------------------------​----------

آنها با چه چيز زن مسلمان بيشتر دشمن‌اند؟ با حجاب او. آن‌ها با چادر و حجاب صحيح و متقن شما از همه چيز بيشتر دشمن‌اند. چرا؟ چون فرهنگ آنها اين را قبول ندارد. اروپايي‌ها اينطورند؛ آنها مىگويند هرچه را كه ما فهميدهايم، دنيا بايد از ما تقليد كند! مايلند كه جاهليت خودشان را بر معرفت عالم غلبه بدهند. آنها مىخواهند زن به سبك اروپايى را در جامعه رواج بدهند؛ كه عبارت است از سبك مد و مصرف و آرايش در انظار عموم و ملعبه قرار دادن مسائل جنسى بين دو جنس؛ مىخواهند اين چيزها را به وسيلهى زنان رواج بدهند. هرجا با اين هدف‌گيرى غربي‌ها مخالفت بشود، فريادشان بلند مىشود! اينها كمطاقت هم هستند! همين مدعيان غربى، كمترين مخالفتى را با مبانى پذيرفتهى خودشان تحمل نمىكنند.
22/8/1370
سخنرانى در ديدار با جمع كثيرى از پرستاران، به مناسبت ميلاد حضرت زينب كبرى(س) و روز پرستار

------------------------------​------------------------------​------------------------------​------------------------------​---------------------

هميشه به شكل غلطى در نظام‌هاى طاغوتى به زن نگاه شده؛ امروز در غرب هم همين جور است. حالا عده‌اى از زنان - مثل خيلى از مردان - در همين نظام‌هاى غربى شخصيت‌هاى برجسته و محترم و پاكيزه‌اى ممكن است در بيايند، ليكن نگاه عمومى به زن كه در فرهنگ غربى نهادينه شده، نگاه غلطى است؛ نگاه ابزارى است، نگاه اهانت‌آميز است. از نظر غرب، علت اينكه شما نبايد توى چادر باشيد، نبايد حجاب داشته باشيد، اين نيست كه آزاد باشيد. شما داريد مي‌گوئيد من با حجاب هم آزادى دارم. او چيز ديگرى مورد نظرش است؛ زن را براى نوازش چشم مرد، براى بهره‌ورى نامشروع مرد، ميخواهند به شكل خاصى در جامعه ظاهر بشود. اين، بزرگ‌ترين اهانت به زن است؛ حالا ولو با چندين لفّاف تعارف‌آميز اين را بپوشانند و اسم‌هاى ديگرى رويش بگذارند.
28/7/1388
بيانات در ديدار جمعى از بانوان قرآن‌پژوه كشور

------------------------------​------------------------------​--------

مقام‌ معظم‌ رهبری‌ از چادر به‌ عنوان‌ يك‌ لباس‌ ملی‌ و اسلامی‌ مورد علاقه‌ زنان‌ مسلمان‌ ايران‌ نام‌ بردند و فرمودند: انبوه‌ دختران‌ و زنان‌ مؤمن‌ و حزب‌اللهی‌ كه‌ در دانشگاه‌ بهترين‌ علوم‌ را تدريس‌ و بالاترين‌ مدارج‌ علمی‌ را می‌گذرانند و نيز شمار زيادی‌ از بانوان‌ جوان‌ ايران‌ كه‌ در آينده‌ای‌ نه‌ چندان‌ دور به‌ مقامات‌ عالی‌ علمی‌، فقهی‌ و فلسفی‌ دست‌ خواهند يافت‌ از افتخارات‌ نظام‌ اسلامی‌ محسوب‌ می‌شوند.
ديدار هزاران‌ تن‌ از خواهران‌ پرستار
20/7/1373

------------------------------​-----------------------

حجابِ برتر كه شما اشاره كرديد -كه مراد همين چادر ايرانىِ خود ماست - حقيقتاً حجاب برتر است؛ هيچ ترديدى در اين نبايد داشت. البته من هيچ وقت نگفتم كه چادر را در جايى اجبارى كنند؛ اما هميشه گفته‌ام كه چادر يك حجاب ايرانى است و زن ايرانى اين را انتخاب كرده و خوب حجابى هم هست و مى‌تواند كاملاً حفاظ و حجاب داشته باشد. حالا بعضي‌ها هستند كه از هرچه ايرانى و خودى است، ناراحتند و دل‌شان را مى‌زند؛ دل‌شان مى‌خواهد سراغ چيزهايى بروند كه از خودى بودن دورتر است! به‌هرحال اگر حجاب را حفظ كنند، باز هم خلاف شرعى انجام نداده‌اند؛ منتها چيز بهترى را از دست داده‌اند. منتها چيز بهترى را از دست داده‌اند.

اما اين‌كه شما مى‌گوييد «ما چگونه برخورد كنيم؟» ببينيد؛ شما با تبليغات كار كنيد. يعنى همان حربه‌اى را كه افراد مورد نظر شما براى سست كردن اعتقاد به حجاب به كار مى‌برند، شما هم به كار ببريد. يعنى شما درباره‌ى حجاب بنشينيد واقعاً تحقيق كنيد، فكر كنيد، از لحاظ دينى هم مثلاً درباره‌اش بحث كنيد، يا از بحث‌هايى كه شده استفاده كنيد.

از لحاظ اجتماعى هم روى همين مسأله‌ى كيفيّت حجاب تكيه كنيد؛ به ترويج ديدگاه خودتان بپردازيد؛ آن چيزى كه به نظرتان درست است، آن را بگوييد؛ اين دغدغه را هم كه اينها مى‌آيند تمايل به حجاب را در دلِ مردم از بين مى‌برند، نداشته باشيد؛ حجاب از بين نمى‌رود. البته اگر قدرتى مثل قدرت رضاخانى بالاى سرش باشد، يا آن طور كه شنيدم در بعضى از كشورها مثل تونس كسى حق ندارد در خيابان با حجاب باشد و اصلاً حقوق بشر هم در اين‌جا ديگر مطرح نيست كه چرا مردم را مجبور كرديد بى‌حجاب باشند - كسانى كه مسؤول اين چيزها هستند، همين‌طور تماشا مى‌كنند و حرفى هم نمى‌زنند! - بالاخره همان كشف حجاب دوران رضاخانى پيش مى‌آيد؛ اما به مجرّد آن‌كه اين زور برداشته شود، مردم به سمت حجاب برمى‌گردند.

حجاب، ارزشى است منطبق با طبيعت انسان. برهنگى و حركت به سمت اختلاطِ هرچه بيشتر دو جنس با يكديگر و افشاء شدن اينها در مقابل يكديگر، يك حركت خلاف طبيعى و خلاف خواست انسانى است. شرع مقدّس اسلام هم براى اين حدودى را معيّن و مشخّص كرده و كسانى كه معتقد و مؤمن هستند، نمى‌شود كه اين‌طورى با حجاب برخورد كنند. البته ممكن است كسانى بى‌خبر و بى‌اطّلاع باشند؛ بايستى اينها را با حجاب آشنا كرد.

من در همين سال‌هاى اوّلِ انقلاب به‌وضوح دريافتم كه بعضى از زنانى كه محجّب هستند و خيلى قدر حجاب را نمى‌دانند، اينها اصلاً از حكم حجاب و فلسفه‌ى حجاب و فوايد حجاب اطّلاعى ندارند؛ يعنى با اينها كمتر صحبت شده است. البته بعضي‌ها چيزهايى نوشتند؛ سفارش كرديم، كارهايى كردند. الان هم به نظر من همين‌طور است؛ بخصوص در محيط دانشگاه. الحمدللَّه شنيدم كه محيط دانشگاه شما، محيط خوبى است. مسؤولان دانشگاه هم، مسؤولان مواظب و مقيدى هستند؛اميدواريم كه هرچه هم مى‌گذرد، بهتر شود.

در محيط دانشگاه خودتان، در نشريات خودتان، با نشريات زن - كه الان در ايران چند نشريه‌ى مربوط به زنان وجود دارد - با ديگر نشريات رايج صحبت كنيد، چيزهايى بنويسيد، پخش كنيد، در جامعه فكر را بپراكنيد؛ منتها با استدلال، با منطق. بهترين راه تأمين حجاب هم همين است كه با منطق برخورد شود.

البته اگر چيزى جزو مقرّرات شد و كسى برخلاف آن مقرّرات رفتار كرد، ممكن است قوانينى وجود داشته باشد كه دولت برخورد كند؛ كه لابد هم مى‌كند. درعين‌حال آن چيزى كه در اساس لازم است و مهم‌تر از همه است، اين است كه شما ذهن اين دختر جوان، يا اين زن جوان را -كه عمده هم خانمهاى جوان هستند- با اهميت حجاب آشنا كنيد؛ يعنى به او تفهيم كنيد كه حجاب از لحاظ شرعى و از لحاظ منطقى اين است. در ذهن او، استدلال صحيح را در مورد رعايت حجاب راسخ كنيد.

اميدواريم كه ان‌شاءاللَّه روزبه‌روز بهتر شود. البته يكى از عواملى هم كه در اين زمينه تأثيرات منفى دارد، برخى از اين فيلمهايى است كه بعضى از زندگيهاى غربى را در دسترس همه مى‌گذارد. اينها در سُست كردن ذهنيّت مردم نسبت به مسأله‌ى حجاب بى‌تأثير نيست. البته نسبت به پخش اين فيلمها هم بايد تذكّراتى داده شود.


4/12/1377
بيانات در جلسه پرسش و پاسخ مديران مسئول و سر دبيران نشريات دانشجويی

------------------------------​------------------------------​------------------------------​--------------------------

رضاخان قلدر وقتى خواست از غرب براى ما سوغات بياورد، اولين چيزى كه آورد، عبارت از لباس و رفع حجاب بود؛ آن هم با زور سر نيزه و همان قلدرىِ قزّاقىِ خودش! لباس‌ها نبايد بلند باشد؛ بايد كوتاه باشد؛ كلاه بايد اينطورى باشد؛ بعد همان را هم عوض كردند: اصلاً بايد كلاه شاپو باشد! اگر كسى جرأت مىكرد غير از كلاه پهلوى - كلاهى كه آن موقع با اين عنوان شناخته مىشد - كلاه ديگرى سرش بگذارد، يا غير از لباس كوتاه چيزى بپوشد، بايد كتك مىخورد و طرد مىشد. اين چيزها را از غرب گرفتند!

زن‌ها حق نداشتند حجاب‌شان را حفظ كنند؛ نه فقط چادر - چادر كه برداشته شده بود - اگر روسرى هم سرشان مىكردند و مقدارى جلوى چانهشان را مىگرفتند، كتك مىخوردند! چرا؟ براى اينكه در غرب، زن‌ها سربرهنه مىآيند! اينها را از غرب آوردند. چيزى را كه براى اين ملت لازم بود، نياوردند. علم كه نيامد، تجربه كه نيامد، جِدّ و جهد و كوشش كه نيامد، خطرپذيرى كه نيامد -هر ملتى بالاخره خصوصيات خوبى دارد- اينها را كه نياوردند.

آنچه را هم كه آوردند، بىدريغ قبول كردند. فكر و انديشه را آوردند، اما بدون تحليل قبول كردند؛ گفتند چون غربى است، بايد قبول كرد. فرم لباس و غذا و حرف زدن و راه رفتن، چون غربى است، بايستى پذيرفت؛ جاى بروبرگرد ندارد! براى يك كشور، اين حالت بزرگترين سمّ مهلك است؛ اين درست نيست.
بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامى در ديدار جوانان و فرهنگيان در مصلّاى رشت
12/2/1380

------------------------------​------------------------------​------------------------------​-------------------------

گاهى من در همين راه "كُلك چال" كه از پايين به بالا مى‌آيم، يا بعكس به طرف پايين مى‌روم، خانم‌هايى را مى‌بينم كه با چادر مشكى اين راه را طى مى‌كنند. با اين‌كه قسمتى از اين راه، بسيار ناهموار و يا به قول ما مشهدي‌ها قلب است، درعين‌حال خانم‌ها اين راه ناهموار را تحمّل مى‌كنند و با چادر مشكى مى‌آيند. خوب؛ اين همّت است ديگر. من اين‌طور زن‌ها و همچنين افراد مسنّى كه اين راه‌هاى طولانى را طى مى‌كنند و مى‌روند، بسيار تحسين مى‌كنم.

2/6/1375
مصاحبه در كوهپیمایی
+ نوشته شده در  دوشنبه 24 مرداد1390ساعت 14:44  توسط م.ف.  | http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=175554

+ نوشته شده در  یکشنبه 23 مرداد1390ساعت 22:56  توسط م.ف.  | سلام

این یه پست دردناکه.... حتما عکسای بی حجاب بازیگرانمون رو زیاد دیدید... حالا عکس این بازیگر مصری رو ببینید...


برای دیدن این مطلب + عکس به ادامه مطلب بروید...


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  پنجشنبه 13 مرداد1390ساعت 23:19  توسط م.ف.  | 
يک مقام مسئول دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم درباره خبر برخی سايت ها از نمايشگاه عکس بدون حجاب دانشجويان دختر اين دانشگاه توضيحاتی را بيان کرد.
[تصویر: f4wme70mpazp1w7v5f7.jpg]

در ادامه مطلب بخوانید....

ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  پنجشنبه 13 مرداد1390ساعت 23:10  توسط م.ف. فیلم اعترافات دانلود فیلم گندکشان در پارک آب و آتش تهران آب بازی آب پاشی مختلط

فیلم اعترافات دانلود فیلم گندکشان در پارک آب و آتش تهران آب بازی آب پاشی مختلط


دانلود فیلم در ادامه مطلبادامه مطلب...
+ نوشته شده در  پنجشنبه 13 مرداد1390ساعت 18:39  توسط م.ف. شاید شما هم یادتان بیاید، چند سال پیش، وقتی یک دختر بی‌حجاب در خیابان می‌دیدید کلی تعجب می‌کردید و آن روز توی خانه فقط حرف از آن دختر بود و حجاب و...! چقدر زود آن دوران گذشت و جای ما با آنها عوض شد!! چقدر زود همه چیز را فراموش کردیم، شعارهای دبستانی مان را: زن در حجاب چون گوهری است در صدف؛ شعرهای کتاب ها: ای زن به تو از فاطمه این‌گونه خطاب است، ارزنده‌ترین زینت زن حفظ حجاب است. نوشته های روی دیوارها: نکند خون شهدا فرش راه ما شود... گفتم شهید! یعنی اگر شهدا زنده بودند و این چیزها را می‌دیدند چه می‌کردند؟! مگر در ظاهر، غیر از این بود که برای گرفتن مرزها و پس گرفتن شهرهای‌مان رفتند، اما آیا واقعا هدف‌شان این بود؟
الگوهایی که به خورد مردم می دهند!
بازیگران زن؛ جلوی دوربین ، پشت دوربین + تصاویر
عکس بازیگران زن بی حجاب

بقیه عکسها و توضیحات را در ادامه مطلب ببینید :از انتشار این عکسها عذرخواهم / دوستانی که در فضای سایبر فعال هستند می دانند که عکسهای این بازیگران بد دین و بی حیا و عفت و کثیف در چه سطح وسیعی موجود است و برای عده ای جاهل و نفهم الگو !!! ...ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  پنجشنبه 13 مرداد1390ساعت 18:32  توسط م.ف.  | سلام من نمی دونم این طرح کی و کجا انجام شده یا میشه . لطفا هرکس خبر داشت ما رو هم در جریان بذاره...

تصاویری از طرح برخورد با بد حجابی و برخورد با مزاحمین نوامیس

تصاویر را در ادامه مطلب ببینیدادامه مطلب...
+ نوشته شده در  سه شنبه 11 مرداد1390ساعت 14:54  توسط م.ف.  | دانشجويان دختر رشته گرافيك دانشگاه آزاد قم براي حضور در اين نمايشگاه گرافيک، عكس‌هاي خود را به صورت بي‌حجاب و با پوشش زننده كه برخي از آنها در خوابگاه‌هاي دانشجويي گرفته شده را در اين نمايشگاه در معرض ديد قرار دادند و حتي اين دانشجويان دختر با حضور در اين نمايشگاه در خصوص خواص هنري عکس‌هاي بي‌حجاب خود به حاضران توضيحاتي مي‌دادند.

براساس اين گزارش، مسئولان امور دانشجويي و حراست دانشگاه آزاد قم در خصوص برپايي اين نمايشگاه تحركي انجام ندادند كه اين امر موجب نارضايتي و اعتراض دانشجويان اين واحد دانشگاهي شد.

اين در حالي است كه مسئولان دانشگاه آزاد واحد قم در نوع پوشش دانشجويان دختر و پسر اين دانشگاه حساس هستند اما درباره برگزراي اين نمايشگاه كه دختران دانشجو به راحتي تصاوير بي‌حجاب و بعضاً با پوشش‌هاي زننده خود را منتشر كردند اقدامي انجام ندادند.

+ نوشته شده در  سه شنبه 11 مرداد1390ساعت 14:47  توسط م.ف.  | «و تو ای خواهر دینی ام: چادر سیاهی که تو را احاطه کرده است ازخون سرخ من کوبنده تر است.» (شهید عبدالله محمودی)
«خواهرم: محجوب باش و باتقوا، که شمایید که دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان می کشید.» «حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را می بینی و دشمن تو را نمی بیند.»
(سردار شهید رحیم آنجفی)
«حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست.» (شهید محمد کریم غفرانی)

«خواهرم: از بی حجابی است اگر عمر گل کم است نهفته باش و همیشه گل باش.» (شهید حمید رضا نظام)
«از تمامی خواهرانم می خواهم که حجاب این لباس رزم را حافظ باشند.» (شهید سید محمد تقی میرغفوریان )
.....

شهیدان را از یاد برده ایم ؟! این است جواب خونشان ؟ آیا از ما راضی خواهند بود ؟ و…
تصاویر را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  سه شنبه 11 مرداد1390ساعت 14:40  توسط م.ف.  | اینجا دانشگاه است، دانشگاه آزاد اسلامی؛ همان دانشگاه اسلامی که هدف مسئولان است و همواره برای رسیدن به آن تاکید می کنند؛ اینجا دانشگاه آزاد اسلامی است.


از جامعه دانشگاهی اسلامی به خاطر انتشار این عکس ها عذرخواهی می کنیم.

شاید انتشار این عکس ها تلنگری برای مسئولان محترم باشد تا برای وضعیت اسفبار حجاب در دانشگاه ها فکری کنند.

عکس دانشجویان دختر بدحجاب دانشگاه آزاد

تصاویر را در ادامه مطلب ببینیدادامه مطلب...
+ نوشته شده در  سه شنبه 11 مرداد1390ساعت 14:26  توسط م.ف.  | استاد رائفی پور – حجاب و زبان ایرانیان و اعراب

اسلام با شمشیر به ایران آمد و یا ….؟!

لینک دانلود را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  سه شنبه 11 مرداد1390ساعت 14:15  توسط م.ف.  | فمینیسم / انواع گرایش های فمینیسمی / حکم سنگسار / نقش زن در عهدین و تورات تحریف شده / زن در غرب – زن در اعراب – زن در ایران – زن در اسلام / صیغه و ازدواج موقت / ذاتاً تعداد زنان بیشتر از مردان است زیرا ... / سو استفاده ها ... / علت حجاب / نمونه ای از تهاجم فرهنگی / آرایش از عوامل پاشیدگی خانواده !!


رائفی پور علی اکبر


http://s1.picofile.com/file/6628147882/edame_matlab_2.gif


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  سه شنبه 11 مرداد1390ساعت 14:11  توسط م.ف.  | در این به اصطلاح مسابقات که کاملا مخالف قانون اساسی کشور می باشد، 28 نفر از شهرهای مختلف ایران در رده انفرادی و 4 گروه هم در رده تیمی حضور داشتند و رقاصی خود را به نمایش گذاشتند / حال جای سئوال دارد، اینگونه برنامه های غیرشرعی و غیرقانونی با مجوز چه نهادی در شهر یزد برگزار شده است؟! ...


واقعاً آخرالزمانه ها ...

تصاویر را در ادامه مطلب ببینید


http://s1.picofile.com/file/6628147882/edame_matlab_2.gif


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  سه شنبه 11 مرداد1390ساعت 13:52  توسط م.ف.  | فهميه فرهمندپور

عضو هيئت علمي دانشكده الهيات دانشگاه تهران درباره اينكه آيا عفت و پاكدامني انسان‌ها به دل است يا پوشش ظاهري توضيحاتي را ارائه كرد؛ فهميه فرهمندپور در پاسخ به اين پرسش كه آيا عفت و پاكدامني انسان‌ها به دل آنها است يا پوشش ظاهري؟ اظهار داشت: اصلي‌ترين سؤالي كه بنده مطرح مي‌كنم اين است كه چرا اين موارد را در كنار هم به نحوي قرار مي‌دهيد كه يكي بايد باشد و يكي نباشد.

يعني اينكه يا ما بايد پوشش ظاهر داشته باشيم يا عفت درون و چون هر دو را نمي‌توانيم داشته باشيم بايد يكي را انتخاب كنيم. وي ادامه داد: حالا سؤال شما اين است كه بايد عفت درون را انتخاب كنيم يا پوشش بيرون را كه در اين رابطه طرح و شكل اين سؤال محل تأمل دارد ضمن اينكه اگر بنده بخواهم نگاه آرماني داشته باشم مي‌گويم كه در تمام قالب‌ها يعني عفت در پوشش، گويش، منش و به عنوان فضليت عميق اخلاقي براي زنان و مردان بايد تأمين شود و نبايد در اين موضوع ترديد كرد. فرهمندپور گفت: سؤال اين است كه عفاف ظاهري كه ما آن را در پوشش اسلامي و حجاب مي‌بينيم، آيا مي‌تواند جايگزين عفت درون شود كه در پاسخ به اين سؤال بنده مي‌گويم قطعاً نمي‌تواند استاد دانشكده الهيات دانشگاه تهران بيان كرد: يعني يك نفر ممكن است پوشش خود را به خاطر شرايط اجتماعي، الزامات محيط يا ملاحظات اطرافيان، رعايت كند و در درون، انسان عفيفي نباشد.

فرهمندپور ادامه داد: بنده نيز با شما هم عقيده هستم كه ظاهر جايگزين درون پرهيزگار، عفيف و پارسا نمي‌شود اما نكته سوم اين است كه بنده احتمال عكس اين را ضعيف مي‌دانم. وي افزود: يعني اينكه فرض كنيد عفت درون را تقويت كنيم و با پوشش ظاهري كاري نداشته باشيم؛ در اين ارتباط بايد پرسيد ملاك داوري در مورد افراد چيست؟

استاد دانشگاه لباسي بپوشد كه نشان‌دهنده هويت و تشخّص او باشد

عضو هيئت علمي دانشكده الهيات دانشگاه تهران عنوان كرد: انتظار ما اين است كه استاد دانشگاه لباسي بپوشد كه نشان‌دهنده هويت، تشخّص و نقش‌هاي اجتماعي و تحصيلي آن باشد؛ حقيقت اين است كه لباس بيش از اينكه پوشش ظاهري تلقي شود، بخشي از هويت اجتماعي و فكري ما نيز هست بنابراين ما بايد به گونه‌اي لباس بپوشيم كه درون عفيف ما را به خوبي نشان دهد. فرهمندپور گفت:‌ اگر آقاي مزاحمي كه قصد دارد خانمي را سوار خودروي خود كند، جلوي فرد با حجاب بوق بزند فقط قصد دارد با اين كار زن با حجاب را اذيت كند و اين در واقع نوعي واكنش به رفتار درست خانم با حجاب است ضمن اينكه احتمال دارد برخي انسان‌هاي ناسالم نيز از پوشش افراد با حجاب استفاده كنند.

وي بيان مي‌كند: نفاق در مورد كسي صدق مي‌كند كه آن شخص مي‌داند كار بد است و اين كار را از نگاه ديگران مخفي مي‌كند ضمن اينكه در ظاهر تعمداً احساس دروني خود را مي‌پوشاند. فرهمندپور افزود: به طور مثال خانم بدحجابي مي‌گويد كه بنده قصد مخفي كردن چيزي را ندارم، ولي دلم مي‌خواهد اينگونه لباس به تن كنم؛ اين شخص نفاق ندارد بلكه بنده اسم اين را غفلت مي‌گذارم چرا كه از اين موضوع غفلت مي‌كند كه رفتار بيروني و انگيزش دروني با هم ربط دارد. وي در پاسخ به اين پرسش كه چرا عفت را موازي‌ حجاب مي‌بيند، بيان كرد: عفت و حجاب را به اين شكل مقايسه نكنيد چرا كه عفت واژه‌اي است براي اشاره به خلق و ويژگي اخلاقي در حالي كه حجاب واژه‌اي براي بيان رفتار است. استاد دانشكده الهيات دانشگاه تهران اظهار داشت: عفّت ارزشي دروني است كه در قالب برخي رفتارهاي بيروني جلوه‌گر مي‌شود كه از جمله رفتارهاي بيروني، ملاحظات در گويش و حجاب و پوشش است.

زن بي‌حجاب اجازه طمع‌ورزي مي‌دهد

فرهمندپور عنوان كرد: ظاهر آراسته شرط لازم است ولي شرط كافي نيست؛ در واقع خانمي كه پوشش بدي دارد، اجازه مي‌دهد كه ديگران با وي رفتار طمع‌ورزانه‌اي داشته باشند البته محجبه بودن شرط كافي نيست بنابراين بنده عقيده دارم ظاهر متناسب، لازم است ولي كافي نيست. وي خاطرنشان كرد: بايد حجاب را لازم بدانيم ولي كافي ندانيم ضمن اينكه تمام منشورهاي بين‌المللي علاوه بر اينكه بر حقوق مادي و جسمي اشاره دارند بلكه بر حقوق معنوي نيز تأكيد دارند به طور مثال شادي حق معنوي است و علاوه بر تأمين حقوق معنوي بايد حقوق مادي هم تأمين شود. فرهمندپور در پايان گفت: تحسين برانگيزي اشكال ندارد بلكه تحريك‌كنندگي اشكال دارد بنابراين سخن تحسين‌برانگيز با سخن تحريك‌برانگيز فرق دارد .

+ نوشته شده در  دوشنبه 10 مرداد1390ساعت 6:16  توسط م.ف.  | چه قدر دردناک...


تصاویر را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 23:19  توسط م.ف.  | چند خبر تاسف بار دیگر از اوضاع فرهنگی کشور :


 (تیتر خبرگزاریها) :

جدیدترین دسته‌ گل مدیریت فرهنگی شهر تهران! +تصاویر

دخترا و پسرا؛ بفرمائید آب بازی مختلط! +تصاویر

بی غیرتی این بار در قلب تهران!+عکس

دختر تهرانی دختر تهرونی عکس پسر تهرانی آب بازی مختلط

دختر تهرانی دختر تهرونی عکس پسر تهرانی آب بازی مختلط

در ادامه مطلب ببینید :


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 16:21  توسط م.ف.  | عکس بازیگران زن دختر ایرانی بی حجاب بدون حجاب بد حجاب

گشت ارشاد، امنیت اجتماعی، امر به معروف و نهی از منکر و ...

همه اینها در جایگاه خود کارهایی بجا، زیبا و پسندیده هستند اما به تنهایی نمی توانند موجبات رستاخیزی یک جامعه و دوری ملت را از نواهی به همراه داشته باشند.
تا زمانی که ...


تصاویر را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 16:14  توسط م.ف.  | اعزام ماساژورهای زن برای مردان به درب منازل ! 


http://www.nedayeenghelab.com/images/stories/2.jpg

جریان انحرافی در پی الگوی فرهنگی کارگزاران + عکس


توهین به مقدسات‌دینی‌در پارتی‌های تهران !


در ادامه مطلب


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 16:9  توسط م.ف.  | سهم مهدویت در این برنامه های شهرداری تهران ؟ + فیلم + تصاویر

توضیحات +

۳ قطعه فیلم و عکسها در ادامه مطلب


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 16:5  توسط م.ف.  | دختر تهرانی بی حجاب دختر تهرونی عکس پسر تهرانی قرار فیس بوکی لخت و عور در تهران

دختر تهرانی بی حجاب دختر تهرونی عکس پسر تهرانی قرار فیس بوکی لخت و عور در تهران

اعتراف سایت نزدیک به قالیباف درباره ضعف شدید مدیریت فرهنگی تهران + تصاویر

یک سایت نزدیک به شهردار تهران که روز گذشته در واکنش به انتشار تصاویر آب بازی مختلط تعدادی از دختران و پسران در پارک حضرت ابراهیم(ع) در رجانیوز، تهران را شهری برای همه افراد با سلایق مختلف حتی همجنسگرایان نامیده بود، امروز نسبت به مدیریت نامناسب فرهنگی در شهرداری تهران اذعان کرد.

http://s1.picofile.com/file/6628147882/edame_matlab_2.gif


ادامه مطلب...
+ نوشته شده در  یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 16:1  توسط م.ف.  | عکس حجاب مجموعه تصاویر درباره حجاب - مطالب و نوشته های عالی + تصاویر زیبا - عکس چادر پوشیه نقاب حجاب

"صدف مروارید" نام نمایشگاهی است که شامل تابلو نوشته هایی درباره عفاف و حجاب می باشد.فتیان ضمن تشکر بخاطر ارسال ابن محتوا،برگزیده این تابلوها و متن مربوط به آنها را تقدیم کاربران می کند.


عکس های فوق العاده زیبا؛ کاربردی و پرمفهوم

دانلود 2 دانلود «نمایشگاه صدف مروارید» بصورت فشرده و با اندازه 18.2مگابایت . (متن تابلوها)


+مجموعه طرح ها و تصویرسازی هایی درباره حجاب و عفاف


+سری دوم مجموعه طرح ها و تصویرسازی هایی درباره حجاب و عفاف


منبع : حجاب و مدیریت احساس

هرگونه کپی برداری را لطفاً با ذکر منبع انجام بدهید

+ نوشته شده در  یکشنبه 9 مرداد1390ساعت 6:59  توسط م.ف.  | بررسی چالشهای مسئله حجاب در جمهوری اسلامی

در برنامه گره با حضور حجة الاسلام علیرضا پناهیان

تصویری :

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم

دانلود قسمت سوم

دانلود قسمت چهارم

-------------------------------------------------------------------------

صوتی :

۳،۷ مگابایت/قسمت اول
دانلود کلیپ صوتی مستقیم


۴،۸ مگابایت/قسمت دوم
دانلود کلیپ صوتی مستقیم

+ نوشته شده در  پنجشنبه 6 مرداد1390ساعت 19:1  توسط م.ف.  |